admin
sobota, 5 grudnia 2009, 15:22

Janów Lubelski / Czyżby nadszedł czas na zmianę trenera?

Andrzej Kasiak (Foto: Mariusz Biel / Sztafeta)Ostatnio coraz więcej informacji z różnych źródeł napływa o możliwej zmianie trenera. Jak wiemy po fatalnych występach i miejscu w strefie spadkowej trener Dariusz Brytan sam podał się do dymisji, ale w kolejnych meczach zrewanżował się i drużyna wspięła się na 7 miejsce. Czyżby nadeszła pora na zmianę kolejnego trenera, po Jarosławie Górze i Dariuszu Brytanie?

Czy można już zadać takie pytanie? Czy to jest na pewno dobry pomysł zmieniać trenera w połowie kolejki nie pozostawiając możliwości przepracowania całego sezonu pod okiem jednego trenera i wtedy poddać całościowej ocenie? Te wątpliwości niech każdy sam rozstrzygnie…

Prawdopodobnego kandydata na następcę trenera Brytana typuje się Andrzeja Kasiaka, który dotychczas prowadził niedalekie KP Zarzecze. Opinie na ten temat są dość rozbieżne, a drużyna prowadzona przez niego zajmuje obecnie 11 miejsce w podkarpackiej lidze okręgowej. Kasiak to były piłkarz przede wszystkim Stali Stalowa Wola, z którą grał z powodzeniem nawet w Ekstraklasie. Jednak były dobry piłkarz, nie daje gwarancji sukcesu naszego zespołu. Jak zakończy się ta cała sytuacja i czy w przygotowaniach do rundy wiosennej ujrzymy nowego trenera o tym dowiemy się niebawem.

Źródło: janowianka.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.