admin
środa, 2 grudnia 2009, 07:26

Jakub Cetnarski sprawdzany przez Resovię

– Z chęcią spróbowałbym się w wyższej lidze – powiedział nam po rozwiązaniu umowy z Orlętami pomocnik Jakub Cetnarski . Jak się okazuje, młody zawodnik nie rzucał słów na wiatr. Zaledwie pięć dni po wyjeździe z Radzynia 20-latek zagrał w sparingu w barwach Resovii Rzeszów. Popularny „Cetnar” był jednym z kilku sprawdzanych piłkarzy w meczu, w którym czwarty zespół II ligi pokonał w Sieniawie 6:0 Sokoła. Przeciwnik „Pasiaków” występuje na co dzień w jarosławskiej klasie okręgowej.

Gdyby Cetnarskiemu udało się znaleźć angaż w Resovii, byłby to dla niego niewątpliwy sportowy awans. Życzymy zatem Kubie powodzenia i przekonania do siebie trenerów drugoligowca.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Komentarze do 'Jakub Cetnarski sprawdzany przez Resovię' (1)
  • onn z debicy12 lat temu Bezpośredni link

    grałem pare razy z kubą w pilke i uwazam ze on nie ma pojecia o pilce jest tylko szybki a nie umie utrzymac pilki

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.