admin
czwartek, 26 listopada 2009, 16:56

Odchodzą ze Stali Kraśnik

W dniu wczorajszym obyły się rozmowy zarządu klubu z zawodnikami zespołu seniorów na temat kontraktów i dalszych losów drużyny. Zarząd przedstawił indywidualne propozycje dalszej współpracy pomiędzy zawodnikami a klubem. Podjęto decyzje o zakończeniu współpracy z Karolem Rębą, Karolem Herdą i Alexem Czerkaszynem.

Działacze kraśnickiego klubu podjęli również decyzje związane z uzupełnieniem składu zespołu występującego na III ligowym froncie. Jeszcze w tym roku powinny pojawić się nowe twarze w drużynie Stali. Klub zainteresowany jest pozyskaniem wartościowych zawodników grających w przeszłości (lub obecnie!) w wyższych klasach rozgrywkowych. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, jest spore zainteresowanie ofertą gry dla naszego klubu.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim odchodzącym zawodnikom za grę dla naszych barw, i chcielibyśmy życzyć im sukcesów w ich nowych klubach.

Źródło: stal.krasnik.info


Komentarze do 'Odchodzą ze Stali Kraśnik' (1)
  • fred13 lat temu Bezpośredni link

    Brawo Karolowie

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.