admin
niedziela, 15 listopada 2009, 18:18

Janowianka – Lublinianka 4:3. I znów ta ostatnia minuta!

Piotr ChmielW ostatnim meczu rundy jesiennej, po emocjonującym meczu Janowianka zasłużenie pokonała Lubliniankę 4:3. Już w 5 minucie piłkę precyzyjnie wrzucił pod pole karne Łukasz Piecyk, a Piotr Bielak główką skierował ją do siatki. Janowianka nie cieszyła się prowadzeniem zbyt długo, ponieważ wyrównującego gola dla Lublinianki strzelił Grzegorz Góral w 13 minucie.

Nie nieszczęście kilka chwil później Nogas uzyskał prowadzenie dla Lublinianki. Niepewność o dalszy rezultat zarysowała się na twarzach licznie zgromadzonej publiczności. Pomimo optycznej przewagi Janowianki, oraz częstszych strzałów na bramkę gości i zaciętej gry obu drużyn, rezultat spotkania pozostawał dalej wielką niewiadomą.

W 23 min. Paweł Sobótka strzelił na 2:2. W tym czasie Janowianka wypracowała dwa kornery z rzędu, nic z nich nie wynikło. W 28 minucie Tomasz Sadowski po błędzie bramkarza, który wypuszcił piłkę z rąk, dobił ją do siatki i było 3:2! Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie chociaż Janowianka miała jeszcze okazję do zdobycia goli.

Druga połowa przebiegała już na słabszym poziomie. Widać było zmęczenie zawodników Mimo to Janowianka dalej grała swoje, zaś piłkarze Lublinianki zdeprymowani prowadzeniem gospodarzy brzydko faulowali.

W 77 minucie Góral po błędzie obrony doprowadził do remisu. Janowianka próbowała jeszcze przechylić zwycięstwo na swoją stronę, lecz brak sił i zmienników dawał o sobie znać.

W 83 minucie Sadowski zostaje ukarany żółtą kartką, a kbice zebrani na stadionie powoli pogodzili się z remisem… W w tym momencie PiotrChmiel strzelił pięknego gola. Był to już doliczony czas gry! A więc gol za 3 punkty. To mogą być bezcenne punkty.

Źródło: janowianka.futbolowo.pl

Komentarze do 'Janowianka – Lublinianka 4:3. I znów ta ostatnia minuta!' (2)
  • CH&M9 lat temu Bezpośredni link

CHEŁMIANKA -Orlęta Łuków 2:0!!! jesssssss

• Krasnystaw9 lat temu Bezpośredni link

Wielkie gratulacje dla Janowianki!!, choć uczucia mam mieszane, bo szkoda mi Klubu który jest Historią Stolicy Naszego Województwa.Mam nadzieję że pomimo wielu przeciwności i kłopotów z jakimi boryka się Ten Klub, Lubliniankę nie spotka spadek do okręgówki, czego Jej serdecznie życzę. Jeszcze raz gratulacje dla Zwycięzców, szacunek dla pokonanych!!!!!!!!!!!!!!