admin
sobota, 7 listopada 2009, 15:21

Podlasie – Spartakus 0:1. Ostatecznie użądlił Igor Kuzelko!

Igor KuzelkoPrzy złej jesiennej pogodzie, w deszczu i zimnie rozgrywali mecz piłkarze Podlasia i Spartakusa Szarowola. Gospodarze mieli chrapkę na przerwanie serialu wyjazdowych zwycięstw Spartakusa, rywal takie sytuacje lubi, bo potrafi grać z kontry.

Goście zaatakowali już od początku, ale i Podlasie miało okazje do otwarcie wyniku. Niestety Patryk Magier nie potrafił wykorzystnych szansy i umieścić piłki w siatce. Natomiast gości powstrzymywał Dmitrij Jekimow. Blisko gola było w 27 i 28 min. kiedy to strzelali Droździeli i Browkin. Z czasem Spartakus uzyskał przewagę.

W drugiej połowie trwała walka i wyczekiwanie na „końcowe użądlenie”. Można sie było spodziewać, że Spartakus skopiuje taką rozgrywkę z poprzednich kilku spotkań. I stało się – w 86 min. nie Browkin, nie Droździel, ani Paskiv – tym razem Igor Kuzelkozadał zwycięski cios.

red.


Komentarze do 'Podlasie – Spartakus 0:1. Ostatecznie użądlił Igor Kuzelko!' (5)
 • Kibic Spartakusa13 lat temu Bezpośredni link

  Spartakus to POTĘGA !
  Spartakus walczy do końca , zadaje ostateczny cios i wygrywa ! tak jak Spartakus z Historii .
  Kochamy Spartakusa [was] i jesteśmy z wami na dobre i na złe !

 • kibic13 lat temu Bezpośredni link

  jeszcze „puknąć” Tomasovię i ………… jesteśmy na wczasach …….-:)))

 • no, no ...13 lat temu Bezpośredni link

  Gola zdobył Kozelko !
  Kopiowanie ze strony kibicowskiej, która pisze na hurraaaa, nie jest dobrym rozwiązaniem 🙂

 • u czy o13 lat temu Bezpośredni link

  to jest KUZELKO czy KOZELKO???

 • TYLKO TKS !!!13 lat temu Bezpośredni link

  kibic – puknac to ty mozesz co najwyzej sie w jajko napinaczu internetowy.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.