admin
czwartek, 5 listopada 2009, 11:47

Coś jest nie tak z piłką… Na targach książki w Krakowie

5 listopada rozpoczynają się w Krakowie (ul. Centralna 41A) 13. Targi Książki. Impreza potrwa do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (sektor D, nr 26), gdzie znajdzie się znaczna większość książek dostępnych w internetowej ofercie. Niektóre nasze publikacje będzie można zakupić po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Imprezy towarzyszące Targom, przygotowane przez Sendsport.pl:

7.11 (sobota) – sala seminaryjna nr 3

godz. 14.00-15.00, sala nr 3 – promocja książki, pt. „Kompletnie, konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną” – prezentacja, debata, spotkanie ze współautorem Shaunem Huntem oraz znanymi dziennikarzami sportowymi. Po spotkaniu autor podpisuje swoją książkę na stoisku wydawcy.


7.11 (sobota) – Sports Pub (ul. Grodzka 50, Kraków)

od godz. 20.30 – spotkanie prowadzone w luźnej atmosferze promujące książkę, pt. „Kompletnie, konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką nożną”. Zapraszamy wszystkich fanów futbolu oraz Sendsportu 😉 Piwo dla każdego gratis! W spotkaniu wezmą udział, m.in. Shaun Hunt (autor), Bohdan Pękacki (autor polskiego wstępu, redaktor serwisu „Z czuba.pl”), Kamil Wójkowski (zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Tylko piłka!”) i inni.

Więcej informacji o Targach (m.in. mapki dojazdowe, plan hali wystawienniczej) znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Godziny otwarcia Targów:
05.11.2009 (czwartek) godz. 10.00-17.00
06.11.2009 (piątek) godz. 10.00-18.00
07.11.2009 (sobota) godz. 10.00-18.00
08.11.2009 (niedziela) 10.00-16.00

Coś jest nie trak z piłką - twierdzą autorzy książki. Dlaczego piłkarz który strzela gola pędzi najpierw do kamery?

Uwaga! W związku z udziałem w Targach, zamówienia złożone poprzez naszą stronę internetową w dniach 4-6 listopada mogą zostać realizowane z krótkimi opóźnieniami, a kontakt telefoniczny bądź mailowy będzie znacznie utrudniony, za co bardzo przepraszamy.

Może i murawa jest dziś bardziej zielona i nie ma na niej błota, ale dlaczego piłkarz po strzeleniu bramki biegnie najpierw do kamery, a dopiero potem cieszy się z kolegami z drużyny? Co się stało ze współczesną piłką nożną? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udzielają Nick Davidson oraz Shaun Hunt w swojej książce, pt. „Kompletnie Konkretnie. O tym co jest nie tak ze współczesną piłką nożną”. Gorąco polecamy!

Ponadto zapraszamy do serwisu promującego książkę www.kompletniekonkretnie.pl. Tam z kolei znajdują się: sylwetki autorów i tłumacza, recenzje, fragmenty, konkursy, itd. Można również nabyć gadżety tematycznie związane z książką.

Patronat nad publikacją objęły: serwis Zczuba.pl oraz tygodnik Tylko Piłka.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.