admin
niedziela, 1 listopada 2009, 11:49

Przełamanie Hetmana Żółkiewka było tuż tuż…

Najbardziej niecodzienny plener piłkarski w województwie - Żółkiewka. Jeśli działaczom wystarczy konsekwencji i uporu, wcześniej czy później klub doszlusuje do czołówki lokalnej piłki.Huragan wygrał w Żółkiewce 1-0 po bramce w 42min. Początek meczu to próby ataków gości, jednak na nierównym i grząskim boisku ciężko było skonstruować składną akcję.

Z biegiem czasu mecz się wyrównał. W 23 minucie Hetman stworzył sobie dwie okazje do zdobycia gola. Zarysowała się też lekka przewaga gospodarzy, jednak bramka otwarcia nie padła.

Strzelili ją goście. Po indywidualnym błędzie obrońcy, który zamiast najzwyklej w świecie wybić piłkę próbował podawać w środkowej strefie – goście przechwycili podanie i po prostopadłym dograniuRadosław Klujewski umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy i mnóstwo okazji bramkowych w tym przynajmniej trzy takie których nawet czerwonej latarni ligi nie wypada marnować.

Huragan groźnie kontrował w wyniku czego raz trafił w poprzeczkę i raz w sytuacji jeden na jeden z Tomaszem Dąbałą nieznacznie chybił. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis jednak doświadczenie zdecydowanie i konsekwencja przeważyły na stronę gości.

Radosław Klujewski

Hetman Żółkiewka – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:1

0:1 Klujewski 42

Skład Hetmana Żółkiewka: Tomasz Dąbała – Przemysław Skrzypczyński, Piotr Skrzypczyński, Tomasz Tuczyński, Andrzej Sztochryn – Paweł Pawelec (46′ Łukasz Zabiegły ), Armand Palica, Piotr Wiszowaty (75’Marcin Szutko), Maciej Szczepiński – Piotr Wójcik, Andrzej Pidek (60’Łukasz Skorek).

Marcin A.


Komentarze do 'Przełamanie Hetmana Żółkiewka było tuż tuż…' (2)
  • aron13 lat temu Bezpośredni link

    spadek…uuuuu

  • fan13 lat temu Bezpośredni link

    ciekawe jak będzie w łukowie?

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.