admin
sobota, 31 października 2009, 16:54

POM wygrywa z Lewartem 2:0, wypowiedzi trenerów

W rozegranym dzisiaj meczu POM Iskra PiotrowiceLewart Lubartów zwyciężyli gospodarze 2:0. Po nudnej pierwszej połowie dużo działo się w drugiej.

W 68 minucie bramkę na 1:0 zdobył Marcin Goździołko, jednak padła ona ze spalonego co wywołało frustrację lubartowian. W 75 minucie błąd Michała Wilkołka wykorzystał Jarosław Bielak, który ustalił wynik spotkania. Dodatkowo w 80 minucie spotkania za dyskusję z arbitrem boisko opuścić musiał Wilkołek, który obejrzał czerwony kartonik.

Wypowiedzi trenerów o meczu:

Konrad Maciejczyk (POM) – Mecz do momentu gry po 11 był bardzo wyrównany. Sytuację mieliśmy zarówno my jak i Lewart. Nie były to typowe „stu procentowe” sytuacje, ale można było pokusić się o zdobycie bramki. Gdyby nie pomyłka Michała Wilkołka i czerwona kartka dla niego wszystko mogłoby inaczej wyglądać. Zdobyliśmy 3 punkty po słabym meczu i to cieszy.

Albert Malesa (Lewart) – Uważam, że zagraliśmy niezłe spotkanie i zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Jak nie krytykuje się sędziów, tak dziś uważam, że skrzywdził nas sędzia liniowy. Pierwsza bramka padła z ewidentnego spalonego. Druga bramka to błąd Michała Wilkołka i te 5 min praktycznie zadecydowały o meczu. Z przebiegu był to mecz wyrównany i nie zasłużyliśmy na porażkę.