admin
środa, 28 października 2009, 08:46

TOP 10 liderów – prowadzi Bornus

Grzegorz BornusZawsze bierzemy poprawkę na to, że nie do wszystkich faktów docieramy, że nie zawsze nasze dane będą precyzyjne. Jednak kontynuujemy prezentację najlepszych strzelców lig piłkarskich i listy zbiorcze.

Na precyzyjniejsze dane przyjdzie czas po zakończeniu jesieni. Pojawi się też – jak zwykle – lista OPEN, a więc wszystkich lig lu8belskich wrzuconych do jednego kosza… Jej lider to najlepszy strzelec piłkarskich boisk Lubelszczyzny. Tymczasem prowadzi Grzegorz Bornus.

1. Grzegorz Bornus (Włodawianka) -18
2. Mariusz Kycko (Kryształ Werbkowice) – 17
3. Szczepan Łukaszczuk (Vir Dorohucza) – 16

To jest czołówka liderów tabel. Oczywiście w tej tabeli uwzględniamy tylko liderów, w tabeli OPEN uwzględnimy wszystkich (mamy nadzieję z waszą pomocą) – wszystkich.

= Zgłaszajcie swoich kolegów – postaramy sie sprawdzić ich dorobek i uwzględnić w tabelach.

red.


Komentarze do 'TOP 10 liderów – prowadzi Bornus' (3)
 • xcsaxs13 lat temu Bezpośredni link

  ale wy macie bramki ligowe plus pucharowe:
  to ja może napiszę:
  Klasa Okręgowa Chełmska:
  Najlepsi strzelcy
  Grzegorz Bornus – 18 (5 z karnych)
  Arnold Kister 12 – (5 z k) Brat
  Paweł Kruk – 9

  A KLASA
  Szadziuk – 9 (Vojsławia)
  Lipiak – 8 (Astra)

 • kibi13 lat temu Bezpośredni link

  nie wydaje mi sie, ze są tutaj gdziekolwiek bramki pucharowe… łatwo je oddzielić…gdyby doliczono też pucharowe – nie byłoby sensu…to są zbyt niskie ligi, żeby to wziać pod kontrole, ale wydaje mi sie że i tak dobrze jest. Przydałaby się rozmowa z liderem Bornusem

 • ggggg13 lat temu Bezpośredni link

  Szczepan Lukaszuk a nie „Lukaszczuk”

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.