admin
sobota, 24 października 2009, 19:14

Stal Kraśnik wraca z 3 punktami

Marceli Pacek (Stal Kraśnik)

Ten mecz był ważny dla obu zespołów gdyż znajdowały sie w dolnych rejonach tabeli, a wygrana pozwalała na wspięcie się w górę tabeli. Mecz rozpoczął się lekką przewagą gospodarzy, którzy stworzyli sobie sytuacje bramkowe, ale nie potrafili ich wykorzystać, bo albo piłka lądowała w rekach Beszcza albo obok bramki.

Stal bardzo dobrze kontratakowała, a sytuacje na zdobycie bramki mieli Dudek oraz Gromba, a w samej końcówce pierwszej połowy Filip Drozd. Tuz przed zakonczeniem pierwszej połowy boisko musial opuscic Szerkaszyn gdyż doznał kontuzji a jego miejsce zajał Dydo.

Po zmianie stron gospodarze rzucili się do ataku, ale nie potrafili znowu wykorzystać sytuacji jakie mieli, ponadto trzeba wspomnieć ze dwa razy kraśnicką jedenastkę uratował słupek. W 73 min spotkania Stal wyprowadziła ładna kontrę kiedy to Daniel Szewc z prawej strony dośrodkowuje w pole karne piłki mija Grombę i spada pod nogi Marcelego Packa, który ładnym strzałem zdobywa bramkę dla Stali.

W samej końcówce obie drużyny miały szanse na zdobycie gol,a ale wynik nie uległ zmianie i z trudnego terenu kraśniczanie wracają z 3 punktami.

Karpaty Krosno – Stal Krasnik 0-1 (0-0)
M.Pacek 73

Stal:
K.Beszczyński, D.Beszczyński, Sawczuk, Ławryszyn, Czerkaszyn, Dudek, Szewc, Iwanowicz, Pacek, Drozd, Gromba. Ponadto zagrali: Dydo

stal.krasnik.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.