admin
piątek, 16 października 2009, 15:21

TOP 10 (A-klasa lubelska gr. II)


– Po raz pierwszy w karierze jestem w czołówce strzelców i to na pierwszym miejscu – skomentował swoje trzy strzelone w meczu 8 kolejki bramki Mateusz Woś z zespołu Wilki Wilków. – Zdobywanie bramek to na pewno przyjemność i satysfakcja, ale ważniejsze są zwycięstwa. Grunt to mieć dobrych partnerów w zespole.

Aktualna tabela strzelców A-klasy lubelskiej, gr. II (po 8 kolejkach):

10 bramek
Utnicki Marcin (Mazowsze Stężyca)
Woś Mateusz (Wilki Wilków)

9 bramek

Caboń Sebastian (Zawisza Garbów)
Wrótny Mirosław (Żyrzyniak Żyrzyn)

7 bramek

Bednara Andrzej (BKS Bogucin)
Czarnecki Michał (Stal II Poniatowa)

6 bramek
Czajka Karol (Stal II Poniatowa)
Kopeć Kamil (Żyrzyniak Żyrzyn)
Pinkiewicz Piotr (Zawisza Garbów)

5 bramek

Frączek Mariusz (Hetman Gołąb)
Samolej Jarosław (Poraj Kraczewice)
Wojewódka Mateusz (Stal II Poniatowa)
Wójciak Kamil (Garbarnia Kurów)
Zaborowski Hubert (Serokomla Janowiec)

4 bramki
Białek Michał (Powiślak Końskowola)
Dębiec Jacek (Powiślak Końskowola)
Gajdziński Marcin (Mazowsze Stężyca)
Gowin Jarosław (Hetman Gołąb)
Mrozek Piotr (KS Drzewce)

3 bramki
Bociański Jakub (Powiślak Końskowola)
Chrząszcz Rafał (Mazowsze Stężyca)
Flisek Bartłomiej (Mazowsze Stężyca)
Gowin Jakub (Hetman Gołąb)
Kłak Wojciech (Mazowsze Stężyca)
Potapczuk Emil (Stal II Poniatowa)
Urbanek Mateusz (Serokomla Janowiec)
Wywiórka Piotr (Cisy II Nałęczów)

2 bramki

Capała Paweł (Hetman Gołąb)
Chlebowicz Andrzej (Cisy II Nałęczów)
Długosz Jakub (Bobry Karczmiska)
Długosz Łukasz (Stal II Poniatowa)
Dusiński Paweł (Serokomla Janowiec)
Guz Tomasz (Garbarnia Kurów)
Janczyk Wojciech (Zawisza Garbów)
Jasik Tomasz (Stal II Poniatowa)
Jastrzębski Jacek (Żyrzyniak Żyrzyn)
Lewandowski Łukasz (Hetman Gołąb)
Kozak Michał (KS Drzewce)
Krasucki Łukasz (KS Drzewce)
Kustra Mariusz (Żyrzyniak Żyrzyn)
Mazurkiewicz Jakub (Garbarnia Kurów)
Panasiewicz Tomasz (KS Drzewce)
Pawłowski Dariusz (Cisy II Nałęczów)
Piłat Daniel (Stal II Poniatowa)
Pomorski Karol (Poraj Kraczewice)
Radomski Marcin (Powiślak Końskowola)
Rzeźnik Łukasz (KS Drzewce)
Staniecki Tomasz (Cisy II Nałęczów)
Szczółko Paweł (Zawisza Garbów)
Wartacz Radosław (BKS Bogucin)
Wosik Daniel (Bobry Karczmiska)
Zając Paweł (Żyrzyniak Żyrzyn)

1 bramka

Adamczyk Emil (Bobry Karczmiska)
Czarnota Jakub (Wilki Wilków)
Czarnota Witold (Wilki Wilków)
Daczka Sebastian (Wilki Wilków)
Dados Karol (BKS Bogucin)
Dec Kacper (BKS Bogucin)
Domonik Paweł (BKS Bogucin)
Figura Marcin (Serokomla Janowiec)
Figura Przemysław (Cisy II Nałęczów)
Fijałkowski Artur (Wilki Wilków)
Furtak Michał (Poraj Kraczewice)
Gawryjołek Marcin (Hetman Gołąb)
Góralski Piotr (Powiślak Końskowola)
Grądziel Krzysztof (Wilki Wilków)
Guz Jacek (Garbarnia Kurów)
Haba Tomasz (Garbarnia Kurów)
Karaś Daniel (Poraj Kraczewice)
Kluziak Bartłomiej (Bobry Karczmiska)
Knap Piotr (Cisy II Nałęczów)
Kowalski Adrian (Stal II Poniatowa)
Kozak Łukasz (Żyrzyniak Żyrzyn)
Kramek Kamil (Bobry Karczmiska)
Kruk Paweł (KS Drzewce)
Krzak Karol (Wilki Wilków)
Kucharczyk Rafał (Poraj Kraczewice)
Kurowski Radosław (Mazowsze Stężyca)
Kusal Krzysztof (Hetman Gołąb)
Kustra Adrian (Żyrzyniak Żyrzyn)
Majewski Damian (BKS Bogucin)
Majewski Mateusz (Bobry Karczmiska)
Mazurkiewicz Marcin (Garbarnia Kurów)
Miazga Damian (Stal II Poniatowa)
Milczek Paweł (Żyrzyniak Żyrzyn)
Mrozek Jakub (KS Drzewce)
Panasiewicz Mariusz (KS Drzewce)
Pękała Krzysztof (Garbarnia Kurów)
Pietroń Jakub (Wilki Wilków)
Plecha Marcin (Zawisza Garbów)
Plecha Tomasz (Zawisza Garbów)
Puciłowski Grzegorz (Poraj Kraczewice)
Pyśniak Marcin (Bobry Karczmiska)
Rękawik Marcin (BKS Bogucin)
Sikora Paweł (Serokomla Janowiec)
Skrzyński Mikołaj (Bobry Karczmiska)
Skulimowski Adam (Cisy II Nałęczów)
Strojek Sebastian (Powiślak Końskowola)
Tobiasz Przemysław (Mazowsze Stężyca)
Wałach Rafał (Garbarnia Kurów)
Warda Przemysław (Hetman Gołąb)
Wąchała Karol (KS Drzewce)
Wdowiak Tomasz (BKS Bogucin)
Wieczerzak Łukasz (Poraj Kraczewice)
Wojczuk Ireneusz (Cisy II Nałęczów)
Wójcik Kamil (Stal II Poniatowa)
Zawadzki Łukasz (Stal II Poniatowa)
Zmora Paweł (KS Drzewce)
Żak Karol (KS Drzewce)

Bramki samobójcze
Bednara Andrzej (BKS Bogucin)
Grudzień Piotr (Hetman Gołąb)
Jastrzębski Jacek (Żyrzyniak Żyrzyn)
Murat Jakub (Zawisza Garbów)
Zając Paweł (Żyrzyniak Żyrzyn)

Uwaga! Brano pod uwagę strzelców również z meczów, które zostały zweryfikowane jako walkower.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.