admin
niedziela, 11 października 2009, 11:02

IV liga. Huragan – Olender 1:2 – złota bramka Blachy.

Zwycięstwo blacharzom zapewnił Blacha (Foto: Dariusz Buczek)Huragan nie dał rady Olendrowi w meczu IV ligi. W 71 minucie gospodarze ze strzału Łotsuka objęli prowadzenie. Cieszyli sie nim tylko 6 minut, kiedy to wyrównał Marek Grelak. Zwycięstwo gościom zapewnił efektownym strzałem w 90 minucie Oskar Blacha.

red.


Komentarze do 'IV liga. Huragan – Olender 1:2 – złota bramka Blachy.' (6)
 • Tylko BKS12 lat temu Bezpośredni link

  Spokojnie, kasa w Soli się kiedyś skończy, zostanie tylko boisko w lesie i zapyziały barak dla szczurów… A Łada będzie wiecznie!

 • Anonim12 lat temu Bezpośredni link

  kiedys boisko w bilgoraju nie bylo lepsze od tego w soli..

 • Kiedyś, kiedyś12 lat temu Bezpośredni link

  …prezesi Soli, Zartmetu i wójt gminy dojdą do wniosku, że nie warto ciągle ładować kasy w coś, co nie zarabia na siebie, do czego trzeba ciągle dokładać, co nie ma PERSPEKTYW. Byłem, jestem i będę wrogiem sztucznego robienia drużyn piłkarskich we wioskach, w których nie ma klimatu do piłki, są tylko AMBICJE niespełnionych prezesów i trenera, który cieszy się z tego, że dostaje kasę. Nie mam jednak wątpliwości, że sielanka w Soli szybko się skończy i pójdzie kilkaset tysięcy złotych, wydawanych przez lata na piłkarzyków w błoto.

 • haha12 lat temu Bezpośredni link

  ehee

 • lol12 lat temu Bezpośredni link

  lada niech sie odwali od soli

 • xx12 lat temu Bezpośredni link

  11 listopada olender leje smieszna lade!!!!!!

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.