admin
sobota, 10 października 2009, 10:25

Damian Panek w meczowej osiemnastce na spotkanie ze Stalą Kraśnik

Damian PanekO tym, że Damian Panek może pojawić się jeszcze jesienią na murawie i wspomóc zespół w ataku, pisaliśmy już dwa tygodnie temu. Wtedy jednak plany doświadczonemu napastnikowi pokrzyżowała kontuzja, która ponownie dała o sobie znać. 32-latek zapowiadał po tamtej nieudanej próbie powrotu do czynnego uprawiania futbolu, że jeśli w ogóle zagra w tym sezonie dla Orląt, to najwcześniej wiosną. Jak się jednak okazuje, jego deklaracje okazały się (na szczęście) przedwczesne. W czwartek Panek wznowił treningi z drużyną i znalazł się w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie ze Stalą Kraśnik.

– Na pewno nie zagram od pierwszej minuty, ale być może pojawię się na boisku z ławki. Ostatnio z moją nogą jest nieco lepiej, dlatego zdecydowałem się ponownie spróbować – mówi napastnik, którego obecność w składzie bardzo przyda się młodszym kolegom. Mamy nadzieję, że Damian będzie do dyspozycji trenera Marka Sadowskiego już do końca rundy jesiennej, szkoleniowiec nie ukrywa bowiem, że liczy na doświadczonego atakującego.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.