admin
czwartek, 8 października 2009, 08:49

Bartłomiej Raba zrezygnował z gry w Orlętach

Bartłomiej Raba19-letni pomocnik Bartłomiej Raba nie jest już piłkarzem radzyńskiej drużyny. Pozyskany przed sezonem z JKS-u Jarosław zawodnik poinformował kierownictwo Orląt o swoim odejściu, po czym dziś opuścił Radzyń i wyjechał do rodzinnego miasta. Jesienią gracz ten pojawił się na murawie w pięciu meczach, w tym w dwóch od pierwszej minuty (przeciwko Spartakusowi Szarowola i Siarce Tarnobrzeg).

– W Orlętach grałem mało. Całe spotkanie zagrałem tylko w Tarnobrzegu, poza tym zaś siedziałem na ławce lub w ogóle nie pojawiałem się w składzie. Dlatego też uznałem, że lepiej wyjechać i wrócić w rodzinne strony – opowiada o swojej nieoczekiwanej decyzji Raba.

Nam pozostaje jedynie podziękować piłkarzowi za jesienne występy dla „biało-zielonych” i życzyć powodzenia w innych klubach.

Źródło: orleta-spomlek.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.