admin
niedziela, 4 października 2009, 18:21

Powrót Andrzeja Pidka, ale pierwsze derby powiatu dla Startu.

Pierwszy z prawej Andrzej Pidek. Jak widać po frekwencji zainteresowanie piłką w Żółkiewce raczej nie jest przypadkowe. W pierwszych derby powiatu Krasnystaw w historii IV ligi – Start wygrał z Hetmanem 2:0 po bramkach Łukasza Wywrockiego i Sebastiana Sadowskiego.
Mecz rozgrywano przy porywistym wietrze. W pierwszej połowie sprzyjał gościom. Stworzyli kilka dogodnych sytuacji, lecz nie zostały wykorzystane.

Pomogło szczęście. W 38 min. piłkę tak nieszczęśliwie odbił jeden z obrońców Hetmana, że ta dotarła na skrzydło do niepilnowanego Łukasza Wywrockiego, który wykorzystał sytuacje sam na sam.

Po przerwie gospodarze mieli okazję na wyrównanie, lecz przeszkodził słupek. Natomiast jedna z kontr przyniosła Startowi dwugą bramkę – z prostopadłęgo podania Łukasza Rachwała, który tym razem zagrał w pomocy, swój typowy rajd golem zakończył Sebastian Sadowski.

Po kilku latach do Hetmana powrócił Andrzej Pidek.

red.


Komentarze do 'Powrót Andrzeja Pidka, ale pierwsze derby powiatu dla Startu.' (13)
 • ???????????13 lat temu Bezpośredni link

  No tak tylko,że conajmniej połowa widzów to z Krasnego było więc nie piszcie głupot.

 • 22213 lat temu Bezpośredni link

  bedzie wiecej zdjec?

 • !!!!!!!!!!!!13 lat temu Bezpośredni link

  A jak na Janowiance i Lubliniance też był prawie cały stadion to też byli ludzie z Krasnegostawu?

 • wader13 lat temu Bezpośredni link

  policzcie tych co z Krasnego rowerami przyjechali! to były dopiero derby.

 • REDPUB13 lat temu Bezpośredni link

  BARDZO DUŻA GRUPA LUDZI BYŁA Z KRASNEGOSTAWU MOŻE I WIĘCEJ NIŻ Z ŻÓŁKIEWKI ALE NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ BO TEN HETMAN SŁABIUTKI,W TAKIM WIEKU TO I PIDEK IM NIE POMOŻE. MECZ TAKI SOBIE JAK NA TAKĄ LIGĘ,KIBICE Z KRASNEGOSTAWU OK.,WIAŁO JAK CHOLERA,FAJOWE NAGRODY MOŻNA BYŁO WYGRAĆ W CZASIE PRZERWY,NP;TALONY NA ZAKUPY W TAMTEJSZYM PAWILONIE,TALONIK NA PALIWO,TALON NA PRZEGLĄD SAMOCHODOWY,A NAJLEPSZĄ NAGRODĄ BYŁY PĄCZKI!!!ALE KIBICE NIE ZA BARDZO BRALI TE PĄCZKI WIĘC SPIKER POWIEDZIAŁ ŻE PĄCZKI ZOSTANĄ PRZEKAZANE PIŁKARZOM HETMANA I W TAKI TO SPOSÓB DOWIEDZIELIŚMY SIĘ ZA CO GRAJĄ ZAWODNICY W ŻÓŁKIEWCE.JAK BARDZO ANDRZEJ PIDEK MUSI LUBIĆ PĄCZKI ŻE WRÓCIŁ DO ŻÓŁKIEWKI?! A I JESZCZE JEDNO-OCHRONA NA TYM MECZU BYŁA……….ALE TYLKO UBRANA W TE ICH KAPOKI……..ŚREDNIA WIEKU TAKIEGO PANA W TYM KAPOKU TO JAKIEŚ 60 LAT…….ALE ZA TO JAKIM SŁOWNICTWEM OPEROWALI!!! OKROPNE ZACHOWANIE TYCH STARSZYCH PANÓW KTÓRZY POWINNI BYĆ W OKOLICY BOISKA ALE ZA JEGO OGRODZENIEM I SPOKOJNIE SIEDZIEĆ SOBIE Z WĘDKĄ LUB SPACEROWAĆ Z WNUKAMI. UBLIŻALI KIBICOM Z KRASNEGOSTAWU A NAWET MÓWILI ŻE MOŻNA U NICH WPIE….DOSTAĆ.NIE WOLNO TAKICH LUDZI DAWAĆ NA PORZĄDKOWYCH BO IM SIĘ W GŁOWACH STRASZNIE PRZEWRACA,MYŚLĄ ŻE IM WSZYSTKO MOŻNA,A Z DRUGIEJ STRONY TO KTOŚ POWINIEN UDZIELIĆ TAKIM ZWYKŁYM CHŁOPOM INSTRUKTARZU BO ONI MYŚLĄ ŻE NAPIS NA PLECACH OCHRONA TO JUŻ Z NICH PANIOSKA SIĘ ROBIĄ!!! WSZYSCY TO WIECIE STARCIK NAJLEPSZY W POWIECIE!!!

 • oil13 lat temu Bezpośredni link

  Chyba byłeś na innym meczu !!!!!

 • !!!!!!!!!!!!!!!13 lat temu Bezpośredni link

  Z Krasnegostawu było może 30 osób a reszta z Żólkiewki

 • oil13 lat temu Bezpośredni link

  Nawet na zdjęciu widac że to 3/4 boiska a żadnego kibica gości nie uraczysz . To gdzie ta połowa kibiców z Krasnegostawu –
  zdaje się że co niektórym było do szkoły pod górkę bo liczyc nie potrafią !!!!!!

 • JOKER13 lat temu Bezpośredni link

  Słaby mecz w wykonaniu obu drużyn, bo piłka tylko 3 razy wylądowała w pobliskim zalewie 🙁

 • REDPUB13 lat temu Bezpośredni link

  DO OIL———————————————————-TO JAKĄ GÓRĘ MUSIAŁEŚ TY MIEĆ DO SZKOŁY JA TY TWIERDZISZ ZE Z KRASNEGOSTAWU BYŁO MAŁO LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 • kajar13 lat temu Bezpośredni link

  Dla wszystkich „bajkopisarzy” z KrasnegoStawu, pewien cytat z forum kibica Startu: „Do Żółkiewki jedziemy autokarem w ok. 60 osób, do młyna przstępujemy w ok. 40, reszta rozsiada sie na trybunach, mamy ze sobą sektorówke i prowadzimy niezły doping przez cały mecz.” Mam dobre serce i dodam jeszcze 40 osób prywatnymi samochodami, czyli maksymalnie było ok. 100 osób z KrasegoStawu. Na zdjęciu widać flagi Żółkiewki i ich kibiców. Jeśli chodzi o Andrzeja Pidka, to z całym szacunkiem ten człowiek ma już … 40 lat (1969r.) i moze na tym zakończymy temat. Pozdrawiam tych ze zdrowym podejściem do tematu.

 • REDPUB13 lat temu Bezpośredni link

  NIKT NIE PISAŁ ŻLE O PIDKU BO KTO SIĘ ORIENTUJE TO WIE JAK KIEDYŚ GRAŁ PAN PIDEK A ŻE MA 40 LAT TO TYLKO MOŻNA SIĘ DZIWIĆ ŻE CHCE MU SIĘ JESZCZE GRAĆ. A OGÓLNIE TO TYLKO CHODZIŁO O TO ŻE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE POMOŻE ON ŻÓŁKIEWCE UTRZYMAĆ SIĘ W LIDZE!!! JEŻELI CHODZI O ILOŚĆ KIBICÓW Z KRASNEGOSTAWU TO NIE MUSISZ MIEĆ MIĘKKIEGO SERCA BO SETKA NAS BYŁA NA PEWNO!!!POŚPIEWAŁO SIĘ,PIŁKARZE TROSZKĘ POGRALI I TRZY PUNKCIKI ZABRALIŚMY Z ŻÓŁKIEWKI Z RESZTĄ JAK KAŻDY MOŻE ZABRAĆ BO HETMAN RACZEJ NIE WYGRA MECZU BO PIĄTA LIGA TO DLA NICH SZCZYT!!! NAJLEPIEJ ZAMOJSKA TO SIĘ TAK BY NIE NAPINALI ŻE W CHEŁMSKIEJ IM TAK ZLE!!!

 • adamus13 lat temu Bezpośredni link

  Emeryt Pidek i inni z Hetmana Żółkiewki pierwsze lody mają za sobą Roztocze przegrało 5 do 1 Start też na wiosne będzie miał w plecy od emrytów z Het.Żółkiewki

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.