admin
niedziela, 4 października 2009, 09:47

Dobra pierwsza połowa z Cisami

Filip Ślósarski.Międzyrzecki Klub Sportowy Huragan pokonał w IX kolejce lubelskiej IV ligi Cisy Nałęczów 2:1. Bramki dla miejscowych zdobyli Alex Łotsuk oraz Filip Ślósarski. Honorową bramkę dla gości z rzutu karnego zdobył Perduta.
To dalszy ciąg czarnej serii Cisów.

red


Komentarze do 'Dobra pierwsza połowa z Cisami' (3)
 • piki12 lat temu Bezpośredni link

  niech cisy jeszcze z 5 ludzi sciagna z lublina zamiast grac mlodymi chlopakami z naleczowa i okolic.w 11 jest 1 i to czasami a w 18 jest 3 miejscowych.a lublin to aby reke wyciaga po kase.brawo panie depta i ryl super rozwalicie ta druzyne

 • haha12 lat temu Bezpośredni link

  czlowieku kim ty chcesz grac z naleczowa? zeby byli jacys solidni kopacze to by grali!! przeciez nikt nic przeciwko temu niema! a to ze nie graja moze swiadczyc tylko o tym ze sa slabsi od podstawowych zawodnikow z lublina!!!

 • Anonim12 lat temu Bezpośredni link

  jak z Nałęczowa to nawet nie za bardzo trenują i na mecze też olewka żenua

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.