admin
wtorek, 29 września 2009, 13:01

TOP 10 – lubelska A-klasa gr. II (po 7. kolejkach)

Marcin UtnickiSamodzielnym liderem tabeli strzelców lubelskiej A-klasy gr. II został niespodziewanie Marcin Utnicki, który w ubiegłym roku tworzył najlepszy duet napastników w Mazowszu Stężyca z Kleszczyńskim (odszedł do Dęblina). Strzelił w ostatnim meczu aż 5 bramek. Na boisko w Wilkowie wyszedł po kontuzji i strzelił bramkę dla Wilków Mateusz Woś. Równie błyskotliwe co Utnicki wejście do czołówki zanotował Mateusz Wojewódka ze Stali II Poniatowa (4 bramki).

Lista strzelców w klasie A, gr. II po 7 z 26 kolejek

8 bramek
Utnicki Marcin (Mazowsze Stężyca)

7 bramek
Bednara Andrzej (BKS Bogucin)
Czarnecki Michał (Stal II Poniatowa)
Woś Mateusz (Wilki Wilków)
Wrótny Mirosław (Żyrzyniak Żyrzyn)

5 bramek
Frączek Mariusz (Hetman Gołąb)
Pinkiewicz Piotr (Zawisza Garbów)
Samolej Jarosław (Poraj Kraczewice)
Wojewódka Mateusz (Stal II Poniatowa)
Wójciak Kamil (Garbarnia Kurów)

4 bramki
Caboń Sebastian (Zawisza Garbów)
Gajdziński Marcin (Mazowsze Stężyca)
Gowin Jarosław (Hetman Gołąb)
Kopeć Kamil (Żyrzyniak Żyrzyn)
Zaborowski Hubert (Serokomla Janowiec)

3 bramki
Czajka Karol (Stal II Poniatowa)
Mrozek Piotr (KS Drzewce)
Urbanek Mateusz (Serokomla Janowiec)
Wywiórka Piotr (Cisy II Nałęczów)

2 bramki
Capała Paweł (Hetman Gołąb)
Chlebowicz Andrzej (Cisy II Nałęczów)
Chrząszcz Rafał (Mazowsze Stężyca)
Dębiec Jacek (Powiślak Końskowola)
Długosz Jakub (Bobry Karczmiska)
Długosz Łukasz (Stal II Poniatowa)
Flisek Bartłomiej (Mazowsze Stężyca)
Gowin Jakub (Hetman Gołąb)
Jasik Tomasz (Stal II Poniatowa)
Lewandowski Łukasz (Hetman Gołąb)
Kozak Michał (KS Drzewce)
Kłak Wojciech (Mazowsze Stężyca)
Krasucki Łukasz (KS Drzewce)
Panasiewicz Tomasz (KS Drzewce)
Pawłowski Dariusz (Cisy II Nałęczów)
Piłat Daniel (Stal II Poniatowa)
Pomorski Karol (Poraj Kraczewice)
Radomski Marcin (Powiślak Końskowola)
Rzeźnik Łukasz (KS Drzewce)
Staniecki Tomasz (Cisy II Nałęczów)
Szczółko Paweł (Zawisza Garbów)
Wartacz Radosław (BKS Bogucin)
Wosik Daniel (Bobry Karczmiska)

1 bramka
Adamczyk Emil (Bobry Karczmiska)
Białek Michał (Powiślak Końskowola)
Bociański Jakub (Powiślak Końskowola)
Czarnota Jakub (Wilki Wilków)
Czarnota Witold (Wilki Wilków)
Dec Kacper (BKS Bogucin)
Domonik Paweł (BKS Bogucin)
Dusiński Paweł (Serokomla Janowiec)
Figura Przemysław (Cisy II Nałęczów)
Fijałkowski Artur (Wilki Wilków)
Furtak Michał (Poraj Kraczewice)
Gawryjołek Marcin (Hetman Gołąb)
Grądziel Krzysztof (Wilki Wilków)
Guz Tomasz (Garbarnia Kurów)
Haba Tomasz (Garbarnia Kurów)
Janczyk Wojciech (Zawisza Garbów)
Jastrzębski Jacek (Żyrzyniak Żyrzyn)
Karaś Daniel (Poraj Kraczewice)
Kluziak Bartłomiej (Bobry Karczmiska)
Knap Piotr (Cisy II Nałęczów)
Kowalski Adrian (Stal II Poniatowa)
Kramek Kamil (Bobry Karczmiska)
Kruk Paweł (KS Drzewce)
Krzak Karol (Wilki Wilków)
Kucharczyk Rafał (Poraj Kraczewice)
Kurowski Radosław (Mazowsze Stężyca)
Kusal Krzysztof (Hetman Gołąb)
Kustra Adrian (Żyrzyniak Żyrzyn)
Majewski Damian (BKS Bogucin)
Majewski Mateusz (Bobry Karczmiska)
Mazurkiewicz Jakub (Garbarnia Kurów)
Mazurkiewicz Marcin (Garbarnia Kurów)
Miazga Damian (Stal II Poniatowa)
Milczek Paweł (Żyrzyniak Żyrzyn)
Mrozek Jakub (KS Drzewce)
Panasiewicz Mariusz (KS Drzewce)
Pękała Krzysztof (Garbarnia Kurów)
Pietroń Jakub (Wilki Wilków)
Plecha Marcin (Zawisza Garbów)
Plecha Tomasz (Zawisza Garbów)
Puciłowski Grzegorz (Poraj Kraczewice)
Pyśniak Marcin (Bobry Karczmiska)
Rękawik Marcin (BKS Bogucin)
Skrzyński Mikołaj (Bobry Karczmiska)
Skulimowski Adam (Cisy II Nałęczów)
Strojek Sebastian (Powiślak Końskowola)
Tobiasz Przemysław (Mazowsze Stężyca)
Wałach Rafał (Garbarnia Kurów)
Warda Przemysław (Hetman Gołąb)
Wąchała Karol (KS Drzewce)
Wdowiak Tomasz (BKS Bogucin)
Wieczerzak Łukasz (Poraj Kraczewice)
Wojczuk Ireneusz (Cisy II Nałęczów)
Wójcik Kamil (Stal II Poniatowa)
Zawadzki Łukasz (Stal II Poniatowa)
Zmora Paweł (KS Drzewce)
Żak Karol (KS Drzewce)

Bramki samobójcze

Bednara Andrzej (BKS Bogucin)
Grudzień Piotr (Hetman Gołąb)
Jastrzębski Jacek (Żyrzyniak Żyrzyn)
Murat Jakub (Zawisza Garbów)
Zając Paweł (Żyrzyniak Żyrzyn)

Uwaga! Brano pod uwagę strzelców również z meczów, które zostały zweryfikowane jako walkower.

Źródło: powislak-konskowola.p l/ Tomasz Owczarz


Komentarze do 'TOP 10 – lubelska A-klasa gr. II (po 7. kolejkach)' (1)
  • k.s.13 lat temu Bezpośredni link

    W grupie I, lubelskiej A klasy jest lepszy snajper. w 6 meczach strzelił 11 bramek.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.