admin
niedziela, 27 września 2009, 18:29

Orion wypunktował Spartę

W dzisiejszym spotkaniu zespół Orion po dość emocjonującym meczu pokonał Spartę Rejowiec 3:0.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w której miejscowi zawodnicy mieli kilka dobrych sytuacji worek bramek rozwiązał się po przerwie. Niespełna kwadrans Orionowcy potrzebowali żeby strzelić gościom trzy bardzo efektowne gole.

Festiwal rozpoczął wspaniałym strzałem głową Kamil Szymuś. Chwilę póżniej po mocnym strzale Rafała Piwowarskiego piłka trafiła do siatki gości i było już 2:0. Napór jednak nie ustawał i z ostrego kąta do bramki trafił jeszcze Tomasz Kura.

Utraty trzech bramek nie wytrzymał psychiczne bramkarz gości, który powalił na ziemie jednego ze swoich kolegów, za co sędzia ukarał go czerwonym kartonikiem. Mimo przewagi w polu gospodarze nie zdołali podwyższyć wyniku.

Orion: Kozłowski – Kuśmierz (Boguszewski), Golisz, Kosidlak, Olko – Witek, Piwowarski, Kucharski, Szymuś- Gutek (Węgorowski), Kura

Sparta: Sajecki –Machnikowski, Wojciechowski (Góra), Rossa, Mazurczak- Kwiatkowski, Adamiec, Kozieł (Kozioł), Ziarkowski – Boniecki, Nowiński

Piłkarze Orionu są tegorocznym objawieniem ligi. Oby ich dobra forma szybko nie prysła.

Łukasz Słotwiński/ orion-niedrzwica.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.