admin
piątek, 25 września 2009, 18:48

Ruch Izbica – Unia Rejowiec. Brat zagra przeciwko bratu?

Mirosław Basiński kontra Krzysztof Basiński 27 września w Izbicy odbędzie się mecz lidera tabeli z drużyną, która jest głównym kandydatem do spadku. Jak spiszą sie piłkarze z Rejowca – czy zostaną „rozstrzelani”? Tym, który powinien mieć naładowany rewolwer będzie z pewnością Grzegorz Rycyk.

Napastnik z Izbicy jest liderem klasyfikacji strzelców i z dorobkiem 6 bramek wyprzedza np. byłego piłkarza Unii Rejowiec Michała Pastuszaka (4 bramki dla Barat Siennica). Mecz z Unią będzie niewątpliwie okazją do powiększania ilości strzelonych bramek.

W Rejowcu wierzą, że na wysokości zadania stanie Łukasz Studziński. Już nie raz w tym sezonie swoimi interwencjami ratował drużynę od wysokiej porażki.

Ten mecz będzie szczególny dla Krzysztofa Basińskiego, który jak wiemy jeszcze sezon temu biegał w koszulce Unii. W Izbicy wybiegnie na boisko przeciwko swojemu bratu Mirosławowi.

Piłkarze Ruchu będą chcieli odegrać się za wpadkę w Białopolu, gdzie zremisowali z niżej notowaną Unią 2-2. Natomiast piłkarze z Rejowca powinni szybko zapomnieć o dotkliwej porażce przed własną publicznością z Kamieniem Pławnice (0-4) i wyjść zmotywowani oraz pełni nadziei na urwanie punktów liderowi.

Poprzednie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się pewną wygraną Ruchu Izbica 4-1 (26 kwiecień 2009 r). Wszystkie statystyki przemawiają na korzyść Ruchu, zaś Unia Rejowiec jest skazana na porażkę.

Czy Grzegorz Rycyk obali tezę głoszącą, że „Rejowiec bramkarzem stoi”? A może Sławomir Kuźmicki ustawi w taki sposób blok defensywny, że okaże się zaporą nie do przejścia?

Na te i inne pytania odpowiedź znajdziemy już w niedziele o godzinie 15.00.

Dawid Danielczuk / uniarejowiec.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.