admin
poniedziałek, 21 września 2009, 16:27

Rozdał za dużo kartek to mu zabrał i wyrzucił…

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas meczu V ligi lubelskiej w Górze Puławskiej pomiędzy gospodarzami i Gościeradowem. Mecz zakończył się w 80 minucie przy stanie 5:0 dla gospodarzy KS Góra Puławska.

Sędzia przerwał spotkanie z powodu zdekompletowania drużyny gości.

W 52 minucie za obrazę arbitra czerwony kartonik otrzymał pierwszy zawodnik gości. Wynik brzmiał wówczas 3:0. W 57 i 58 minucie padły kolejne gole dla gospodarzy. w 68 minucie za faul taktyczny czerwień otrzymał bramkarz Gościeradowa, a trzy minuty później za znieważenie sędziego kolejny. Wreszcie w 80 minucie za drugi żółty kartonik z boiska usunięty został czwarty piłkarz. Jeden z rezerwowych zawodników gości wyrwał kartkę arbitrowi i rzucił na boisko.

Historia piłki zna podobne przypadki. Kiedyś w geście protestu za czerwoną kartkę piłkarz pocałował sędziego w rękę. Innym razem po otrzymaniu czerwonej kartki piłkarz pobiegł do szatni i usiłował popełnić samobójstwo.

Natomiast wyrzucenie z boiska więcej niż 4. zawodników nie jest ewenementem – wyrzucano już kilkunastu.

rd

Komentarze do 'Rozdał za dużo kartek to mu zabrał i wyrzucił…' (8)
  • Del Wełek9 lat temu Bezpośredni link

powinni sie wstydzić ze nie dojechali do konca meczu z GÓRĄ PUŁAWSKA HEHE my przy 10;0 nie zeszlismy z Wieniawa walczylismy o ta honorowa chociaz strzelili nam ze 3 sztuki ze spalonego i co z tego
    trzeba umiec przegrywac!!!!

i jeszcze nas sprawdzali hehe

• 229 lat temu Bezpośredni link

tato opowiadał, ze raz piłkarz wyrwał czerwona kartke sedziemu i zjadł – ale to dawno – teraz plastyki – nie wiem jak smakują.

• mistrzu9 lat temu Bezpośredni link

a to 22 Ci sie udało…az na monitor parschnolem smiechem:D, ale co tu duzo mowic jaka liga tacy i sedziowie;/

• kibic9 lat temu Bezpośredni link

s co ma sedzia zrobic tak sobie pluc w twarz jak jakis cham czy burak go obrarza ? ty jak ci ktos na balecie wrzuca to stoisz i sie usmiechasz czy mu przy******** a sedzia nei moze zrobic tego wiec sa kartki sluszne i prawidlowe. Trzeba sie szanowac

• kibic19 lat temu Bezpośredni link

GOSCIERADOW To wies i niech spierdala do A klasy tam ich miejsce

• Piłkarz9 lat temu Bezpośredni link

Gram od wielu lat w lidze okręgowej i żal patrzeć jak piłkarze często ostro jadą po arbitrze a on nie reaguje. Sędziowie powinni ostro karać za dyskusje, ale musieli by robić to wszyscy to może piłkarze nauczyliby się szanować.

• 519 lat temu Bezpośredni link

W pełni zgadzam , się z „Piłkarzem”-chamstwo i niezdrowe emocje,jakim dają się ponosić zawodnicy na boisku powinno być tępione, przez sędziów. Zdarza się,że sędziowie sami prowokują do takiego zachowania zawodników niesłusznymi decyzjami.Ta sprawa powinna być wnikliwie rozpatrzona przez LZPN ,a sędziwie lepiej wyszkoleni i dobierani do właściwych lig.Nie musieliby ta często jeździć do Wrocławia.