admin
niedziela, 20 września 2009, 15:48

Tomasz Kozak i 90 minuta.

Goście mieli przewagę, lecz trudno im było uporać się z mądrze organizowaną obrona Tura. W 13 minucie Krzysztof Niedźwiadek nie strzelił jednak gola otwarcia dla Opolanina (z rzutu karnego) i przez kolejne minuty trwała twarda walka. Zespół Michała Kusia zyskiwał coraz większą przewagę, lecz dopiero w 90 minucie Tomasz Kozak, który wszedł w 30 min za kontuzjowanego Pawła Chrusciela dał prowadzenie, zwycięstwo i 3 punkty drużynie z Opola.

Tym samy Opolanin chyba zgłasza akces do walki o najwyższe premie w lidze (czyli awans).

Tur Milejów – Opolanin Opole Lubelskie 0:1 (0:0)
0:1 Kozak (90).

Żółte kartki: Ł. Gołąb – Niedźwiadek.
Czerwona kartka Franczak (75 za dwie żółte). Sędziował: Brzozowski. Widzów: 150.

Tur: Bakiera – Walicki, Krasny (87 Derkacz), Roczon, S. Gołąb, Ł. Gołąb (80 Kozak), Słomka (83 Kalinowski), Czubacki, Franczak, Wróbel, Pietraś.
Opolanin: Jakóbczyk – Górski, Górniak, Chruściel (30 Kozak), Niedźwiadek, Kania, Sokołowski (75 Sawicki), Dajos (55 Bandosz), Iwaniak, Sak, Fliszkiewicz.

rd


Komentarze do 'Tomasz Kozak i 90 minuta.' (1)
  • PAWEŁ9 lat temu Bezpośredni link

    DLACZEGO NIKT NIE NAPISZE O SŁABIUTKIEJ PRACY SEDZIOW W TYM MECZU OCENA W SKALI 0-10 TO 1

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.