admin
poniedziałek, 7 września 2009, 15:39

Żółkiewka. Historyczny punkt dla Hetmana. Pierwsze bramki na nowym obiekcie.

Historyczny punkt Hetman w IV lidze. Pierwszą bramkę w Żółkiewce strzelił Mariusz Firosz. Podopieczni trenera Dariusza Brytana zremisowali z ostatnią drużyną IV ligi – Hetmanem Żółkiewka! Bramkę strzelił Mariusz Firosz...

W 24 minucie Andrzej Wachowicz dostał piłkę z głębi pola, następnie podciął ją podając do Mariusza Firosza, który byl w polu karnym, a Firosz zrobił to co do niego należało.

Zaraz po tym golu janowianie ostro rzucili się do ataku, chcąc podwyższyć. W 30 minucie Piotr Chmiel wykonał rajd lewym skrzydłem, po czym strzelił, niestety piłka odbiła się od słupka. W 57′ kibice, którzy przyjechali zobaczyć Janowiankę w akcji znów zobaczyli jak piłka zatrzymała się na słupku. Tym razem szczęścia nie miał Paweł Bielak. Jak mówi przysłowie – niewykorzystane sytuacje się mszczą, i to się sprawdziło.

W 80 minucie było już 1-1, i tak zostało do końca meczu. Mimo dużych nacisków Janowianki, piłkarze nie potrafili strzelić bramki na wagę 3 punktów. Należy wspomnieć o bardzo słabej postawie sędziów, a zwłaszcza liniowych. Czarowali spalone z kapelusza! I tym sposobem, jak powiedział spiker, pierwszy historyczny punkt w IV lidze uzyskał Hetman Żółkiewka za sprawą Janowianki.

Szymon Kosidło

Komentarze do 'Żółkiewka. Historyczny punkt dla Hetmana. Pierwsze bramki na nowym obiekcie.' (13)
  • cooler9 lat temu Bezpośredni link

Panie Szymonie, dlaczego niestety, nie można pisać bardziej obiektywnie? Ja się bardzo cieszę z tego remisu, jako kibic Hetmana!

• jar9 lat temu Bezpośredni link

redakcji by przydał korespondent z Żółkiewki… (kibic Hetmana)

• wiernyijuz9 lat temu Bezpośredni link

Gratulacje dla Hetmana Żółkiewka od kibiców Startu Krasnystaw. Wierzymy w was. Po minimalnej porażce ze Spartą, remisie z Janowianką, czas na zwycięstwo. Może być już w najbliższym meczu. Jesteśmy z wami.

no i pięknie
    dziękuję i pozdrawiam 😉

• on9 lat temu Bezpośredni link

ma ktos moze zdjecia nowego obiektu w zolkiewce???

• do kibiców żólkiewki9 lat temu Bezpośredni link

moglibyście się w końcu postarać o jakąś stronę www dla żólkiewki. Jesteście jedyną drużyną w IV lidze, która nie ma własnej strony. Nawet B-klasowe drużyny już maja całkiem niezłe, a u was dalej średniowiecze (bez obrazy). Podpowiedź na http://www.futbolowo., możecie ją założyć za darmo. Pzdro

• A9 lat temu Bezpośredni link

Do wiernyijuz – nie wypowiadaj się w imieniu kibiców Startu. Możesz sobie pisać co chcesz, jesteś u siebie ale nie zabieraj głosu jako „kibice” jeśli już to jako „kibic”

• adres9 lat temu Bezpośredni link

• ale9 lat temu Bezpośredni link

Tych sedziow nalezy wyeliminowac z dalszego sedziowania

• prawda9 lat temu Bezpośredni link

ja wiem, że kibice Hetmana mogą się cieszyć z takiego rezultatu, ale obiektywizmu to brakuje właśnie im. po I połowie powinno być co najmniej 0:5 a komentarz strzelca bramki dla Żółkiewki w Dzienniku Wschodnim: że II połowa pozostawia lekki niedosyt jest co najmniej śmieszna. przypadkowy gol i wykopywanie piłki byle dalej od bramki efektów druzynie z Żółkiewki nie przyniesie. i nie mówie tego z przekąsem. pozdrawiam i powodzenia życzę w dalszych meczach.

• AWW9 lat temu Bezpośredni link

Początki są zazwyczaj trudne, ale może od ostatniego remisu rozpocznie się nowa dobra passa dla „Hetmana”. Może z nowym trenerem p.Sławkiem Kozłowskim (moim znajomym – pozdrawiam!) będą kolejne sukcesy. Gratulacje i życzenia dalszych zwycięstw

Andrzej Wac-Włodarczyk

• d9 lat temu Bezpośredni link

Hetman-czy Koziołek?

• J-59 lat temu Bezpośredni link

Budowanie zespołu na jeden sezon mija się z celem.Należy postawić na własną młodzież nie ściągać wiekowych najemników jak to dotychczas robili trenerzy pracujacy w Żółkiewce.Sławek Kozłowski przywiózł ze sobą połowę Koziołka, Marek leszczyński ściąga najemników z Lublina.Nie tak buduje się zespół -chyba że komuś nie zależy na zbudowaniu czegoś trwałego…Pozdrawiam.