admin
poniedziałek, 7 września 2009, 19:44

Piaski. Pojedynek Czernecki – Krogulec 2:3

Karol Krogulec.Najpierw Karol Krogulec otworzył w 10 minucie wynik i było 1:0 dla MKS Ryki. Później w 24 min Czarnecki wyrównał i Piaskovia miała nadzieję na objęcie prowadzenia. Cztery minuty później Krogulec znów „ukąsił”… Nie minęło kolejnych pięć minut i było już 2:2. Gola strzelił Czarnecki.

Po przerwie padł wreszcie rozstrzygający gol – w 59. minucie strzelił go nie kto inny tylko Krogulec.

Kibice w Piaskach pytają – co się dzieje z Piaskovią? Toż dla wielu była faworytem V ligi lubelskiej. A w meczu z Rykami od 30 minuty grała z przewagą zawodnika (czerwona kartka dla Kozdrója za krytykowanie decyzji sędziego).

dd


Komentarze do 'Piaski. Pojedynek Czernecki – Krogulec 2:3' (2)
  • walsinats9 lat temu Bezpośredni link

    Podobno trener Piaskowii podał się do dymisji ???

  • Piaski9 lat temu Bezpośredni link

    Co się dzieje, skład jest taki a nie inny. Trener nie ma wykonawców do poprzedniej taktyki. Brak drugiego środkowego pomocnika, Jest tylko M.Szklarz a partnerów miał już chyba 6.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.