admin
sobota, 5 września 2009, 19:03

Podlasie – Stal Poniatowa 1:1. Stonio ratuje remis w 93 minucie.

Marcin Nowak wynik otworzył, Zbigniew Stonio zamknął W 28. minucie bramkę dla gości strzelił Marcin Nowak i faworyt objął prowadzenie. Gospodarze rzucili się do ataków, jednak Andrij Radczenko z najgroźniejszych opresji wychodził zwycięsko.

Zaraz po przerwie groźnie strzelał Guzek, jednak bramkarz Stali znów nie dał sie pokonać, a dobitka Patryka Magiera była nieskuteczna.

W 84. minucie Damian Guzek był o centymetry od wyrównania, jednak tych centymetrów zabrakło. W 88 minucie dobrej okazji nie wykorzystał Zbigniew Stonio.

W 3. minucie doliczonego czasu gry, kiedy nad stadionem zapadał już zmierzch, właśnie Zbigniew Stonio umieścił wreszcie piłkę w siatce Radczenki ratując remis dla Podlasia.

W zespole Dariusza Banaszuka zadebiutował Artur Bożyk.

mll


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.