admin
sobota, 5 września 2009, 07:13

Kara dla Podlasia Biała Podlaska

Wydział Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej nałożył na Podlasie Biała Podlaska karę finansową w wysokości 400 złotych.

Jak głosi komunikat nr 1/2009/III liga, bialski klub nie wywiązał się z obowiązków gospodarza meczu ze Stalą Mielec 9 sierpnia. Sprawa dotyczy §12 ust. 1 lit. d regulaminu rozgrywek. Paragraf ten mówi o konieczności zabezpieczenia m.in. urządzeń sanitarnych, szatni, noszy wraz z ich obsługą. Nie wiadomo jednak, który z wymienionych warunków został niewypełniony.

Podlasie ma 14 dni na odwołanie się do Wydziału Dyscypliny LZPN.

Źródło: Michał Laudy / biala24.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.