admin
czwartek, 3 września 2009, 12:40

Janów: Piotr Gąbka liderem strzelców IV ligi

W meczu rozegranym w Janowie Lubelskim, Janowianka pokonała Roztocze Szczebrzeszyn 3-0. Na pierwszą bramkę kibice czekali do 53 minuty kiedy to z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne Piotr Chmiel, a Piotr Gąbka strącił piłkę główką do siatki. To był jego 4. gol w rozgrywkach. Napastnik Janowianki jest nadal liderem strzelców IV ligi.

Następna bramka padła 72 minucie – kiedy to Paweł Bielak strzelił przepiękną bramkę z ok. 25 metrów. Było 2-0 i na kolejną bramkę nie trzeba było już długo czekać. W 75 minucie ostatnią bramkę tego spotkania strzelił Andrzej Wachowicz. Dostał piłkę na narożnik pola karnego, przyjął, wystawił, strzelił i… gol. Jeszcze przed samym końcem meczu mogło być 4-0, lecz Piotr Gąbka strzelił w bramkarza w bardzo dogodnej sytuacji.