admin
niedziela, 30 sierpnia 2009, 10:48

Werbkowice: Mariusz Kycko już rządzi w V lidze

Mariusz Kycko - czyżby początek drogi do kolejnego awansu? (foto: krysztalwerbkowice.futbolowo.pl

Kryształ Werbkowice nie spuszcza z tonu. Wszystko wskazuje na to, ze podobnie jak w ubiegłym sezonie Mariusz Kycko i jego „ekipa” z którą wywalczył awans do IV ligo dla Żółkiewki, tym razem podejmie walkę o promocje Werbkowic.

Mecz ze niegdysiejszymi „kolegami z branży cukrowniczej” Spartą Wożuczyn był jednostronny. Gospodarze mogli wygrać wyżej. Cztery bramki były udziałem „ekipy” który przybyła z Żółkiewki, zaś Mariusz Kycko, który ma na koncie 7 goli – już jest w czołówce lubelskich strzelców TOP 10.

KRYSZTAŁ Werbkowice – SPARTA Wożuczyn 6:0

Bramki: Kycko M. 16`, 56`, Musiał Piotr 39`, Janda 43`, Kaczoruk 45+2`, Reszczyński P. 80`

Obsada sędziowska: Tymecki, Lenard, Jasina
Widzów: 150

Kryształ: Suchodolski, Krupa, Juszczuk, Kaczoruk (Wójtowicz 49`), Musiał Paweł, Kycko Ireneusz, Janda, Szczyrba (Łazorczyk 61`), Musiał Piotr, Kycko Mariusz (Śmiałko 77`), Reszczyński Bartek (Reszczyński Przemysław 78`)

Sparta: Bartoszyk, Kobiałka, Pachla, Gozdek, Mroczka, Leja, Czerwiński, P. Sak, K. Antoniuk, Reis M. Antoniuk.

Źródło: krysztalwerbkowice.futbolowo.pl


Komentarze do 'Werbkowice: Mariusz Kycko już rządzi w V lidze' (1)
  • omg12 lat temu Bezpośredni link

    jakie cztery?:> trzy .. lol

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.