admin
niedziela, 30 sierpnia 2009, 19:55

9 bramek w Siennicy Nadolnej. Brat – Agros 6:3

Michał PastuszakPiłkarze z Siennicy w swoim drugim meczu ligowym wygrali z niżej notowaną drużyną z Suchawy 6-3. Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji i momentami stał na niezłym poziomie.

Bramki strzelili: Michał Patuszak 2, Arnold Kister 2, Paweł Dulbas i Mariusz Korszun.

Gospodarze prowadzili już 5:1, ale – jak bywa – wówczas wkradło się złowieszcze uspokojenie i stracili dwie bramki.

Ozdobą spotkania było trafienie Pawła Dulbasa – precyzyjne podanie z głębi pola doszło do pomocnika, który po przyjęciu piłki i strzale w dalszy róg bramki przyniosło efektownego gola.

W Bracie ponownie z dobrej strony pokazał się Michał Pastuszak, były piłkarz Unii Rejowiec, który ma już na koncie 3 gole dla nowego zespołu.

Źródło: bratsiennicanadolna / wł.


Komentarze do '9 bramek w Siennicy Nadolnej. Brat – Agros 6:3' (1)
  • fanka12 lat temu Bezpośredni link

    Kocham Cię Dulbi

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.