admin
sobota, 29 sierpnia 2009, 20:24

Lewart wygrywa ze Startem Krasnystaw 2:0

Arkadiusz Smolarz

Lewart pokonał w Lubartowie Start Krasnystaw 2:0. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego po uderzeniu Mitury. Drugą po centrze z kornera zdobył Daniel Cyranek. Start grający bez swojego czołowego zawodnika Sebastiana Sadowskiego zawiódł.

Arkadiusz Smolarz po meczu powiedział:

Było to dla nas trudne spotkanie. Po dwóch porażkach w pierwszych meczach mieliśmy nóż na gardle. Po trzeciej porażce mogliśmy spaść na dół tabeli, a przed nami trudne mecze z Olendrem i Unią Bełżyce. Myślę, że na pewno podbudujemy się troszeczkę tym zwycięstwem. Chwała chłopakom za walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka. Był to szybki i emocjonujący mecz. Teraz naszym problemem może być zregenerowanie sił przed środową potyczką.

Piotr Podleśny


Komentarze do 'Lewart wygrywa ze Startem Krasnystaw 2:0' (5)
 • elldo13 lat temu Bezpośredni link

  jakie sklady wyjsciowe byly obu ekip??

 • Marco13 lat temu Bezpośredni link

  Wiecej pokory piłarzyki,wygraliscie dwa mecze i juz wielkie gwiazdeczki. Trenerzy wescie się do roboty bo sie za was wezmiemy.

 • Nikoo13 lat temu Bezpośredni link

  Zrobic troche zmian w tym skladzie po pierwsze Czarnego na trybuny przeciez on jest tylko po to aby opaske nosic i nic wiecej.

 • Melmins13 lat temu Bezpośredni link

  Zaczęły sie wyjazdy i zaczęły się porażki. Kubeł zimnej wody.

 • ZZZ13 lat temu Bezpośredni link

  Od piłkarzy się odpi…..l który z nich gwiazdorzy prędzej dzieci neo wypisują durnoty.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.