admin
piątek, 28 sierpnia 2009, 14:44

V liga zamojska: W środę padło 36 goli

W trzeciej kolejce zamojskiej okręgówki znowu nie brakowało bramek. W ośmiu środowych meczach kibice zobaczyli 36 goli, co daje średnią 4,5 gola na mecz. Najwyżej zwyciężali piłkarze Korony Łaszczów, którzy pokonali Victorię Łukową/Chmielek, aż 6:0.

Od godziny szesnastej trwały dwa mecze w Łaszczowie i w Długim Kącie. W pierwszym po ostatnim gwizdku sędziego Korona odprawiła z bagażem sześciu goli Victorię. Instynktem strzeleckim popisał się Sebastian Brytan, strzelec czterech bramek. W drugim meczu Cosmos uległ na własnym obiekcie Unii Hrubieszów 0:1. Bramkę za trzy punkty zdobył Oleszczuk.

Z czterech beniaminków, trzy przegrały swoje mecze. Tanew choć prowadził 1:0 z Kryształem uległ ostatecznie 2:4. Kolejne dwa trafienia dla „cukrowników” zdobył Mariusz Kycko. Tur musiał uznać wyższość piłkarzy Omegi. Piłkarze ze Starego Zamościa wygrali pewnie 5:1. W meczu Granicy Lubycza Królewska z Ostoją Skierbieszów dlugo utrzymywał się bezbramkowy remis. W 65 min. bardzo kontrowersyjny rzut karny podyktował sędzia zawodów z czego goście zdobyli gola. Kolejne bramki wpadły w przeciągu dziesięciu minut, a mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Jarosława Czarnieckiego 5:0. Ostatni z beniaminków Płomień podzielił się punktami z Olimipiakosem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

W Tyszowcach miejscowa Huczwa pokonała Nord Wysokie 4:0, piękną bramką na 2:0 popisał się Piotr Maliszewski. W Zawadzie natomiast pierwsze punkty zdobyło Echo, pokonując Spartę Wożuczyn 3:0. Wynik meczu otworzył Kapłon, a dwa kolejne trafienia dołożył Blonka.

Statystyki:
= 3 kolejka – 8 spotkań
= 4 wygrane gospodarzy, 1 remis, 3 wygrane gości
= Najwyższa wygrana gospodarzy: Korona – Victoria 6:0
= Najwyższa wygrana gości: Granica – Ostoja 0:5
= 36 goli – średnia 4,5 na mecz

Komplet wyników 3 serii spotkań:
Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice 2:4
Omega Stary Zamość – Tur Turobin 5:1
Płomień Spartan Nieledew – Olimpiakos Tarnogród 2:2
Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów 0:1
Granica Lubycza Król. – Ostoja Skierbieszów 0:5
Huczwa Tyszowce – Nord 98 Wysokie 4:0
Korona Łaszczów – Victoria Łukowa Chmielek 6:0
Echo Zawada – Sparta Wożuczyn 3:0

Źródło: www.huczwa.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.