admin
piątek, 28 sierpnia 2009, 21:07

Jacek Bąk – nasz jedynak w europejskich pucharach

Wychowanek Motoru Lublin reprezentuje obecnie Austrię Wiedeń (fot.90minut.pl)

Niestety nie mamy już polskiej drużyny w europejskich pucharach. Wisła Kraków, Legia Warszawa i Polonia Warszawa odpadły we wcześniejszych fazach eliminacji w LM i Lidze Europejskiej. Wczoraj z rozgrywek odpadł nasz ostatni przedstawiciel Lech Poznań. Jednak lubelscy kibice będą mieli komu kibicować w Lidze Europejskiej.

W drużynie Austrii Wiedeń gra wychowanek Motoru Lublin, Jacek Bąk. W fazie grupowej piłkarzom z Austrii przyjdzie rywalizować z Werderem Brema, Athletic Bilbao i CD Nacional.

Zatem zostaje nam trzymać kciuki za naszego jedynaka w europejskich pucharach. Niech króluje w defensywie drużyny z Wiednia.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.