admin
środa, 26 sierpnia 2009, 09:38

Kamil Sawa wraca do gry

Kamil Sawa wraca na boiska.

Kamil Sawa wrócił do treningów z zamojskim Hetmanem. Przypomnijmy, że bohater meczów barażowych z GLKS Nadarzyn nabawił się kontuzji w pierwszym meczu rozgrywanym na Mazowszu, gdzie spędził w szpitalu przeszło tydzień.

Kamil w Nadarzynie strzelił gola, który okazał się jednym w rozgrywce o ligowy byt.
„Sawka” wziął udział w wewnętrznej gierce, w której to w drużynie tzw. „drugiego garnituru” zdobył bramkę. Powrót jednego z braci Sawów z pewnością cieszy, bowiem doświadczonych graczy w Hetmanie po prostu za wiele nie ma.

Inną drogę z kolei wybrał były kapitan Hetmana – Przemysław Kita, który nie trenuje już z zamościanami, a z występującą w zamojskiej klasie okręgowej Omegą Stary Zamość. Dla przypomnienia podajemy, iż z zespołem trenera Marka Pogódzia trenuje również piłkarz pełniący w przeszłości funkcję kapitana – Łukasz Sękowski.

Źródło: hetmanzamosc.com


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.