admin
poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 11:38

Niedrzwica: Młodzieżowe derby na remis

Młodzi piłkarze Orionu pokazali nową twarz

W sobotnie popołudnie w Niedrzwicy Kościelnej doszło do lokalnych derby piłkarskich – tym razem juniorów. Naprzeciwko siebie stanęły ekipy Orionu Niedrzwica Duża i Unii Bełżyce. Nieliczni kibice zgromadzeni na boisku przy Parafialnej mówili jednym głosem – mecz bardzo dobry. W grze „orionowców” widać było bardzo duże zaangażowanie. Twarda walka na boisku trwała przez całe spotkanie. Nie ustępowali pola swoim rywalom ani na krok i opłaciło się, bo remis z drużyną Unii Bełżyce to nie byle co.

W 15 minucie w sytuacji sama na sam znalazł się Adrian Adamczyk, ale naciskany przez dwóch obrońców strzelił zbyt lekko. Chwilę później z daleka próbował strzelać Kurowski Karol, strzela jednak minimalnie obok bramki.

Po przerwie przeważali miejscowi – Konrad Paluch i Adrian Adamczyk mieli szansę, które mogły zmienić wynik. W 50 minucie spotkania po dośrodkowaniu Krzysztofa Deptuły, Adamczyk wbił nawet piłkę do siatki przeciwników, ale sędzia bramki nie uznał dopatrując się spalonego.

Ostatni kwadrans spotkania Orion grał w dziesiątkę, gdyż boisko opuszcił Krzysztof Żarnowski. W tym okresie gry gospodarze wyraźnie osłabli. Goście z Bełżyc zaatakowali, ale wynik się nie zmienił.

Skład Orionu: Kowalski – Oleszek, Baum, Chmielewski , Skiba – Kurowski, Deptuła, Piech, Żarnowski – Paluch, Adamczyk

źródło: orion-niedrzwica.pl / Łukasz Słotwiński


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.