admin
niedziela, 23 sierpnia 2009, 21:20

Sokół poskromił Sokoła

Do ciekawej sytuacji doszło w Kąkolewnicy. Czołowy w ubiegłym sezonie zespół V ligi Grom przegrywał już 0:2 z byłym czwartoligowcem Sokołem Adamów (gole Jacka Cybula w 12 i 19 min). W 35 minucie kontaktowego gola strzelił Wojciech Sokół, a w 55 padło wyrównanie… Bramkę ponownie strzelił Sokół. W 80 minucie Mateusz Mikiciuk ostatecznie przechylił szalą zwycięstwa na korzyść Gromu.


Komentarze do 'Sokół poskromił Sokoła' (2)
  • ziolo13 lat temu Bezpośredni link

    szkoda ze nikt nie napisał ze druga bramka dla gromu padła po uderzeniu piłki w boczną siatkę która przeszła przez dziure w siatce znalazła sie w bramce…

  • ggg13 lat temu Bezpośredni link

    to boisko w kakolewnicy to jedno wielkie kartoflisko kto je dopuscil do rozgrywek????????

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.