admin
piątek, 21 sierpnia 2009, 18:18

Tomasz Wieczorek w Unii Rejowiec?

Tomasz Wieczorek. Czyżby wraz z nim nowa jakość Unii Rejowiec.

Piłkarze rejowieckiej Unii sezon rozpoczną od wyjazdowego meczu z zespołem Frassati Fajsławice. Mądrzejsi o doświadczenia z zeszłego sezonu, będą na pewno chcieli udowodnić, że ich miejsce jest w „okręgówce” i , że nie grają tam z przypadku. W letniej przerwie doszło do kilku roszad w klubie, tak w zarządzie jak i w zespole. Po burzliwych obradach nowym prezesem klubu został Wojciech Kloc, a jego zastępcą Jan Mazur.

Zadecydowano również , że jesienią zespół seniorów poprowadzi znany rejowieckiej publiczności trener – Sławomir Kuźmicki. Dotychczasowy prezes i trener seniorskiej drużyny Mirosław Basiński obejmie zespół juniorów młodszych, który najbliższy sezon spędzi w makro lidze. Z zespołu odszedł Michał Pastuszak, który postanowił spróbować swoich sił w zespole Brata Siennica Nadolna. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Krzysztofa Basińskiego, ponoć działacze Izbickiego Ruchu mają chęć na pozyskanie tego zawodnika. Tomasz Wieczorek (popularny „Czorek”) na pewno zasili skład Unii. Miejmy nadzieje, że swoim doświadczeniem okaże się dużym wzmocnieniem na boisku jak i w szatni. Z zespołem trenuje również kilku zawodników z Rejowca Fabrycznego , którzy nie mieszczą się w składzie IV-ligowej Sparty. Zarząd po cichu liczy na miejsce w środkowej części tabeli. Oby tak było!

Przed sezonem mówił osie, że „Czorek” ma też ofertę z Hutnika Ruda Huta. Ciekawe wiec gdzie wybiegnie na boisko?

Źródło: uniarejowiec.futbolowo.pl


Komentarze do 'Tomasz Wieczorek w Unii Rejowiec?' (1)
  • tom19729 lat temu Bezpośredni link

    Ale kto tej osie coś mówił-Czorek?Nie jarzę:)LOL

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.