admin
niedziela, 16 sierpnia 2009, 19:44

Krasnystaw: Złoty strzał Łukasza Wywrockiego w prezencie

Gol po powrocie z podróży poślubnej

Przez tydzień Łukasz Wywrocki nie uczestniczył w treningach Startu Krasnystaw ze względu na podróż poślubną. Wrócił na ostatni trening…

Do meczu z Ładą Biłgoraj nie wybiegł w pierwszym składzie… Wszedł dopiero w 83 minucie, kiedy po raczej „letniej” grze obie drużyny – sprawiedliwie mówiąc – zasłużywszy na remis nadal zabezpieczały własne przedpole. Wówczas przed polem karnym był faulowany jeden z zawodników gospodarzy. Do strzału ustawili się Michał Janeczko i Łukasz Wywrocki. Nie wiadomo, co skłoniło etatowego egzekutora wolnych Janeczkę do oddania strzału koledze. Może myśl: – No żonkoś strzel sobie na prezent ślubny.

I Łukasz strzelił – prawą nogą, czystym uderzeniem obok muru, z ok. 20 metrów w okienko bramki strzeżonej przez Kozaka. Kilkadziesiąt sekund później sędzia zakończył mecz.

Wcześniej, podobnie jak na innych boiskach IV ligi, było raczej wakacyjnie. Przez większość meczu obie drużyny „obowiązywała” taktyka bezpiecznej gry – daleko od własnego pola karnego. W pierwszej połowie bramka mogła paść po jednej z najładniejszych akcji w meczu, grze z klepki w zestawieniu Krystian Sawa, Łukasz Polikowski, Sebastian Sadowski. Strzał tego ostatniego trafił jednak w słupek. Niecelnie strzelali też Tomasz Garbacz (Łada) i Tomasz Iwan (Start).

Po wejściu grającego trenera Łady Ireneusza Zarczuka, Start musiał grać uważniej, ale nie zaprzestał ataków. Nic jednak nie chciało wpaść do siatki. I wówczas…

I wówczas zdarzył się ten faul przed polem karnym… I złoty strzał Łukasza Wywrockiego.

O formie obu zespołów trudno wydawać opinie. Start wystąpił bez pozyskanych zawodników: Artura Dowchoszyji, Siergieja Borysa, Sebastiana Suduła i Tomasza Tchórza. Z kolei Łada przechodzi przesilenie organizacyjno-kadrowe po spadku z III ligi. Z pewnością po kilku kolejkach o grze i realnych możliwościach obu zespołów można będzie powiedzieć więcej.

START Krasnystaw – ŁADA Biłgoraj 1:0 (0:0)
1:0 Wywrocki 90
Sędziował: Ignaciuk (Biała Podlaska)
Widzów: 700

START: Ryć, Berbeć, Łukasz Rachwał, Gutowski, Szczepan Sawa (Wywrocki 83), Polikowski (Janeczko 63), Iwan, Bielak, Witkowski, Krystian Sawa (Koza 75), Sadowski.
ŁADA: Kozak, Krzyszkwski, Kukiełka, Obszyński, Komosa, Onkiewicz, Buibiłek, Rozwadowski (71 Sosnowski), Garbacz (Zarczuk 57), Blicharz (Zarzycki 57).


Komentarze do 'Krasnystaw: Złoty strzał Łukasza Wywrockiego w prezencie' (11)
 • kibicc13 lat temu Bezpośredni link

  Ile osob bylo na mecz??
  I czy byli kibice łady?

 • kibic13 lat temu Bezpośredni link

  Łady jak cos;]

 • bliźniak13 lat temu Bezpośredni link

  Krasnystaw – Gol Wywrockiego był bardzo podobnu do tego, któergop strzelił Peszko w meczu z Polonią Warszwa.

 • y75dyt13 lat temu Bezpośredni link

  z łady nikogo nie było

 • bliźniak sjamski13 lat temu Bezpośredni link

  Fuksiarze z Jogurtowa !

 • JOKER13 lat temu Bezpośredni link

  Piłkę po strzale Wywrockiego bramkarz Łady zdążył odprowadzić tylko wzrokiem i niestety musiał wyciągać ją z siaty. SUBIEKTYWNIE dodam, że należało mu się to za niemiłosierną grę na czas, którą raczył wszystkich kibiców przez cały czas trwania meczu. Latał, podskakiwał, truchtał z piłką, wykrzykiwał i w końcu zdezorientowany „WYCIĄGNĄŁ JĄ Z SIATY 🙂

 • do bliźniak sjamski13 lat temu Bezpośredni link

  Zajmij sie soba i swoja nedzna chelmianka czy jak wy to tam nazywacie.

 • luzer13 lat temu Bezpośredni link

  Przyjedziecie na wiosnę do Biłgoraja to zobaczymy czy na czas nie będziecie grać bo ostatnio to 6:0 dla Łady było:)

 • Igor 194413 lat temu Bezpośredni link

  Do bliźniak sjamski twoja stara to jogurtem i ty !!!

 • kibicc13 lat temu Bezpośredni link

  To teraz bedzie 6:0 dla Staru na wyjezdzcie!!! 🙂

 • michał13 lat temu Bezpośredni link

  Do wiosny to nasz młody bramkarz sie podszkoli że przegracie u nas 🙂

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.