admin
środa, 12 sierpnia 2009, 09:52

Hokejowy wynik w Pucharze Polski – Prędota bohaterem meczu

Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski, w którym trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg podejmowała pierwszoligową Pogoń Szczecin. Goście zwyciężyli po dogrywce 7:5. W regulaminowym czasie było 5:5.

Szczecinianie wywalczyli awans w niezwykłych okolicznościach. Jeszcze do 90. minuty przegrywali z niżej notowanym rywalem 3:5. Wówczas obrońca Pogoni Khady Kazadi-Leonowicz zdobył kontaktową bramkę, a w drugiej minucie doliczonego czasu wyrównał Maksymilian Rogalski. W dogrywce beniaminek pierwszej ligi zdobył dwa kolejne gole po strzałach Piotra Prędoty i Piotra Dziuby.